WhatsApp
پیام در واتساپ

ماشین سازی ترابی

فعالیت اصلی COM_DJCLASSIFIEDS_;تولیدی;تجاری;
همراه 09..........نمایش
تعداد کارکنان اعلام نشده
تلفن 03..........نمایش
ایمیل in..........نمایش
وب سایت torabimachinery.ir
درباره ما

کارخانه ماشین سازی ترابی در سال 1333 افتتاح شد و در آغاز به طراحی و تولید انواع ماشین آلات مورد نیاز در صنعت نساجی پرداخت . از نخستین محصولات این کارخانه می توان به مقدمات ریسندگی نخ ، ماشین آلات تولید نخ الیاف و پشم و نیز انواع ماشین آلات رنگرزی منسوجات اشاره کرد.

با گذشت زمان و کسب تجارب بیشتر ، این کارخانه توانایی خود را در طراحی و ساخت انواع دیگر ماشین آلات صنعتی نیز بالا برد به تولید ماشین آلات مورد نیاز صنایع غیز از صنعت نساجی نیز پرداخت . برخی از صنایع و کارخانجاتی که کارخانه ماشین سازی ترابی افتخار تامین ماشین آلات صنعتی مورد نیاز آنها را داشته است عبارتند از :

– کارخانجات سیمان سفید بنوید
– شرکت نسوز آذر
– دانشگاه صنعتی مالک اشتر
– شرکت DMT
– شرکت پلی اکریل
– کارخانجات سیمان آبیک قزوین
– کارخانجات نساجی سراسر ایران

امروزه پس از گذشت بیش از 50 سال ، کارخانه ماشین سازی ترابی با بهره گیری از کادری مجرب به طراحی و تولید انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی پرداخته و توانسته است در این راه پیشگام باشد. به طوریکه کشور را از واردات برخی ماشین آلات بی نیاز ساخته و در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای پرس بسته بندی توانسته دستگاه پرس بسته بندی تمام اتوماتیک TPM – 1200 را برای اولین بار در ایران طراحی و تولید نموده و حق اختراع آنرا به ثبت برساند .

افتخار امروز کارخانه ماشین سازی ترابی مبرا کردن کشور از واردات و تولید محصولاتی است که از نظر کیفیت قابل رقابت با محصولات اروپایی بوده و از برخی از آنان پیشتر است .

تکمیل نشانی اصفهان- خیابان امام خمینی – خیابان بسیج – خیابان سادات – انتهای کوچه پاکمن – پلاک 24
نشانی
پاکمن, ماربین سفلی, بخش مرکزی, شهرستان خمینی شهر, استان اصفهان, ایران

جستجوی شرکت/موسسه

Cron Job Starts