WhatsApp
09033336624

دستگاه تزریق پلاستیک مخصوص پریفرم

فروش
3.25 ( 1 )
b3
b3
b1
b1
b2
b2
1 2 3
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
ارسال شده توسط
S6YCUcvG5CBuW (4)
فعالیت اصلی: تولیدی
تاریخ ارسال ۱۳۹۸/۰۷/۱۹

توضیحات آگهی

یکی از ماده های بسیار مناسب برای انتخاب برای بطری ها پلی اتیلن می باشد.
معمولا بطری ها به روش تزریق پلاستیک بلومولدینگ ساخته می شوند. در این روش فشار هوا در دو مرحله به کار برده می شود. مرحله اول پیش ضربه و مرحله دوم pre-below می باشد. که در مرحله دوم بطری با اعمال شدن یک فشار بالاتر به شکل نهایی و دقیق خود شکل می گیرد. 

دستگاه تزریق پلاستیک  مخصوص پریفرم

 

در تزریق پریفرم که مواد تشکیل دهنده آن به صورت دانه های بسیار ریزی از پلی اتیلن به نام گرانول است که پس از گرم شدن توسط المنت های بدور سیلندر ماشین تزریق پلاستیک ،گرانولها به شکل خمیر در آمده و رنگهای مختلف به آن اضافه می شود و با فشار عمل تزریق در قالبها صورت میگیرد. از آنجایی  که سریعتر از سایر مواد اولیه سرد می شود تغییراتی در ساختار دستگاه های تزریق پریفرم ایجاد شده از جمله سیلندر بلند تر و قطر و عمق مارپیچ کمتر، تا سرعت بارگیری در این سری از ماشین های تزریق پلاستیک افزایش یابد.

برای کارایی بهتر نیز پمپ هیدرولیک قویتری برای دستگاه تزریق پریفرم طراحی شده تا قبل از سرد شدن مواد عمل تزریق به طور کامل صورت گیرد.علاوه برآن فن خنک کننده روی کاور سیلندر در نظر گرفته شده است تا مانع از بالا رفتن حرارت سیلندر و تغییر رنگ مواد شود.

 

مزیت دستگاه های تزریق پریفرم اطلس ماشین :

- سیلندر دستگاه تزریق پلاستیک بلند ترجهت مواد گیری بیشتر 
- قطر و عمق مارپیچ کمترجهت افزایش سرعت بارگیری 
- پمپ هیدرولیک دستگاه تزریق قویتر 
- فن خنک کننده روی کاور سیلندر جهت جلوگیری از بالا رفتن حرارت و تغییر رنگ مواد

 

نحوه تولید پریفرم

رایج‌ترین شکل تولید بطری در دو مرحله انجام می‌شود

مواد اولیه‌ی پت به صورت دانه‌های بسیار ریزی از پلی‌اتیلن به نام گرانول موجود است که به وسیله‌ی دستگاه مکنده‌ (شامل یک قیف و یک محور مارپیچ گردان شبیه چرخ گوشت)، به درون دستگاه تولید پریفرم کشیده می‌شود.
پس از گرم شدن گرانول‌ها در دمای بالا به وسیله المنت های سیلندر ماشین تزریق پلاستیک ، آن‌ها به شکل خمیر در آمده  و رنگ‌های مختلف در این مرحله به پلاستیک اضافه می‌گردند. سپس با فشار در قالب‌های مخصوص تزریق می‌‌گردند. پس از انجام این فرآیند پریفرم از قالب بیرون می‌آید و با سردکردن سفت می‌شود. آن‌گاه برای شکل‌گیری نهایی به مقاصد گوناگون که شامل کارگاه یا کارخانه‌های بسته‌بندی مواد غذایی هم هست، فرستاده می‌شود.

 

 

 

شکل‌دهی -قالب گیری
قالب‌گیری تزریقی یکی از رایج‌ترین روش‌های شکل‌دهی بطری‌ها است. در این حالت پریفرم تولید شده توسط دستگاه تزریق پلاستیک داخل قالب قرار گرفته و دوباره گرم شده و نرم می‌شود اما نه به اندازه‌ای که ذوب شود. سپس توسط دستگاه‌های مخصوص، باد به درون پریفرم ها تزریق می‌شود و بطری‌ها به شکل قالبی که در آن قرار گرفته‌اند در می‌آیند. پس از سرد و جامد شدن بطری‌ها، قالب را باز کرده و قطعات تولید شده را از آن جدا می‌کنند. سپس قالب دوباره بسته شده و فرآیند تکرار می‌شود و به این ترتیب تعداد زیادی بطری در زمانی کوتاه از پریفرم‌ها تولید می‌شود.
این دو مرحله می‌تواند یک‌جا و پشت‌سرهم انجام شود. اما جداسازی این دو مرحله برای این است که انتقال بطری‌های خالی با حجم زیاد به مقاصد به صرفه نیست و بهتر است که ابتدا پریفرم‌ها با حجم کم به مقصد حمل شوند و در آن جا شکل نهایی به آن‌ها داده شود.

 

 

این دو مرحله می‌تواند یک‌جا و پشت‌سرهم انجام شود. اما جداسازی این دو مرحله برای این است که انتقال بطری‌های خالی با حجم زیاد به مقاصد به صرفه نیست و به‌تر است که ابتدا پریفرم‌ها با حجم کم به مقصد حمل شوند و در آن جا شکل نهایی به آن‌ها داده شود. 

 

 

 

مراحل ساخت بطری پت در کارخانه

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

Cron Job Starts

ویژگی ها

کشور سازنده ایران

نشانی


خیابان هشتم, حکیمیه, منطقه ۴ شهر تهران, تهران, بخش مرکزی شهرستان تهران, شهرستان تهران, استان تهران, 397, ایران

امتیاز

کیفیت اطلاعات
3.00
کمیت اطلاعات
4.00
نحوه پاسخگویی
3.00

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 13
تعداد بازدید: 28492
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۳/۰۸/۱۴

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
متن عکس را داخل کادر وارد کنید
Cron Job Starts