دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

فروش
0.00 ( 0 )
خط تولید لوله سیمانی بخاری(آزبستی)(1)
خط تولید لوله سیمانی بخاری(آزبستی)(1)
1
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
ارسال شده توسط
تکنو ماشین ویستا (8)
فعالیت اصلی: ;تولیدی;تجاری;
همراه: 09..........نمایش
وب سایت: technomashin.com
تاریخ ارسال ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

توضیحات آگهی

مشخصات ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

همان طور که گفته شد ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی از جنس سیمان و آزبست است. دلایل ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی مقاومت در برابر آتش، مواد شیمیایی، نفوذ آب و یخ زدگی و همچنین وزن سبک و قابلیت هدایت الکتریکی و حرارتی پایین می باشد. طراحی و ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی به گونه ای است که می تواند تا 400 درجه سانتیگراد گرما را تحمل کند.

 

نحوه کار با ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی با آسیاب و خرد کردن آزبست شروع می شود. پس از خرد شدن آزبست، سیمان نیز با آن مخلوط شده و سپس وزن می شود. در مرحله بعد آب نیز با آزبست و سیمان مخلوط شده و همزده می شود. در مرحله آخر نیز این مواد درون دستگاه لوله زنی ریخته شده و قالب گیری لوله انجام می گردد. بعد از آن لوله ها به گرمخانه منتقل شده و اندازه آنها تنظیم می شود. سپس لوله ها به مدت 10 روز به حوضچه های آب انتقال پیدا کرده و پس از 10 روز با تراشکاری دو سر لوله ، ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی تکمیل می گردد.

 

کاربردهای ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی

از ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی در مصارف لوله کشی و انتقال مایعات در بشکه های نفت ، فاضلاب و لوله های زیرزمینی استفاده می شود. حتی می توان از ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی به عنوان لوله بخاری نیز استفاده کرد. ساخت دستگاه تولید لوله آزبست سیمانی به دلیل قیمت نسبتا پایین لوله آزبست سیمانی بسیار مورد مصرف و پر سود می باشد.

ویژگی ها

کشور سازنده ایران

نشانی


شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز, بولوار کارگر, شهرک صنعتی بزرگ شیراز, گچی, قره باغ, بخش مرکزی شهرستان شیراز, شهرستان شیراز, استان فارس, 1138- 71365, ایران

امتیاز

کیفیت اطلاعات
کمیت اطلاعات
نحوه پاسخگویی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 1422
تعداد بازدید: 15550
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۱/۰۱/۰۸

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
متن عکس را داخل کادر وارد کنید