WhatsApp
09033336624

خط تولید پاکت سی دی

فروش
0.00 ( 0 )
پاکت-02-min-1
پاکت-02-min-1
پاکت-01-min-1-600x600
پاکت-01-min-1-600x600
پاکت-03-min-1-600x600
پاکت-03-min-1-600x600
1 2 3
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
ارسال شده توسط
هیمورا (51)
فعالیت اصلی: ;تولیدی;تجاری;
همراه: 09..........نمایش
وب سایت: www.himora.net
تاریخ ارسال ۱۳۹۸/۰۹/۰۳

توضیحات آگهی

خط تولید پاکت سی دی جزء خطوط تولید صنایع سلولزی بوده و با بهترین کیفیت در هر یک ساعت خروجی مطلوب تولید می‌کند. این دستگاه در هر یک دقیقه 25 بار کاغذ را برش می دهد و دارای راندمان بالا می باشد. از پاکت درایور برای بسته بندی سی دی و دی وی دی استفاده می کنند. وجود کاور مناسب برای بسته بندی سی دی،  باعث جلوگیری از حرکت کردن دیسک در هنگام حمل و نقل می شود و سی دی را در مقابل آسیب هایی از قبیل خش افتادگی ، ترک خوردن و شکستن حفظ می کند. پاکت درایور در ابعاد و اندازه های مختلف و با توجه با تعداد و بودجه مورد نظر مشتری تولید می شود. در واقع پاکت درایور سی دی، که همان پاکت سفید است و از زمان قدیم به علت به همراه داشتن انواع سی دی و دی وی دی های مادربرد به این نام دسترسی پیدا کرده است. اغلب یک طرف آن را به صورت گرد یا مربع برش می دهند و با طلق می پوشانند که از روی پاکت، چاپ سی دی و یا دی وی دی دیده می شود. دستگاه تولید پاکت سی دی دارای ظرفیت بالا است و همچنین مجهز به جعبه ابزار می باشد. این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک بوده و به نیروی انسانی کمی نیاز دارد، 1 الی 2 نفر برای هر یک از ماشین ها کافیست . برای احداث این نوع تجهیزات به مساحت کمی نیاز است .

تجهیزات اصلی خط تولید پاکت سی دی

دستگاه برش

دستگاه ساخت پاکت سی دی

دستگاه باز کردن پنجره و چسباندن برچسب

روند تولید محصول در خط تولید پاکت سی دی

دستگاه ساخت پاکت سی دی : جهت ساخت پاکت های مخصوص سی دی و دی وی دی هیمورا ، از سیستم شمارشگر دقیق و همچنین سیستم تا کن به همراه چسب استفاده می شود .

دستگاه برش : ابتدا در مرحله اول ماشین برش با استفاده از قالب یا پنجره ، ورق های کاغذ را به بهترین شکل برش می دهد .

استفاده از سیستم تا کن دستگاه : در این مرحله با توجه به نوع پاکت درایوری که ساخته می شود ، قسمت های برش با استفاده از دستگاه مخصوص قالب زنی جدا می شود . سپس قسمت هایی که برای خط تا نیاز بود ، تا زده شده و به بخش نایلون چسبانی ( همان قسمت برش خورده بر قسمت دایره یا مربع ) انتقال می یابد .

سیستم چسب زنی : در مرحله بعدی با توجه به نوع تیغ قالب ، سلفون ها برش می خورند و در قسمت های داخلی پاکت و  قسمت برش خورده چسبانده می شوند . برای این کار از چسب های حرارتی یا دوطرفه استفاده می کنند. در بخش طراحی قالب پاکت ، دستک هایی جهت چسب در نظر گرفته شده است. در این مرحله بخش صحفی ، به سه طرف پاکت و قسمت خط تا نیز چسب می زنند . در نهایت این ها در سطح داخلی پاکت چسبانده می شوند .

دستگاه باز کردن پنجره و چسباندن برچسب : در مرحله آخر با استفاده از این ماشین می توان پاکت ها را به دو صورت با پنجره و بدون پنجره تولید کرد ، با این تفاوت که برای تولید پاکت بدون پنجره ، فیلم سیلیکونی را بر روی زبانه ورقه ی کاغذ می زند و برای تولید پاکت با پنجره ، فیلم سیلیکونی را روی ورقه می چسباند .

 

ویژگی ها

کشور سازنده ایران
ظرفیت ظرفیت ماشین چسباندن پنجره پاکت: 5000 الی 10000 قطعه در هر ساعت 2-ظرفیت ماشین پاکت ساز:5000 الی 12000 پاکت در هر ساعت 3-ظرفیت ماشین برش کاغذ: 25 برش در دقیقه

نشانی


خیام جنوبی, فلکه خیام, ارومیه, بخش مرکزی, شهرستان ارومیه, استان آذربایجان غربی, 444655677, ایران

امتیاز

کیفیت اطلاعات
کمیت اطلاعات
نحوه پاسخگویی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 868
تعداد بازدید: 28433
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۲/۰۹/۲۷

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
متن عکس را داخل کادر وارد کنید
Cron Job Starts