تحویل نوین کالا

فعالیت اصلی COM_DJCLASSIFIEDS_;تولیدی;
سال تاسیس 1370
همراه 09..........نمایش
تعداد کارکنان COM_DJCLASSIFIEDS_101-500
تلفن 02..........نمایش
ایمیل in..........نمایش
وب سایت www.nadipack.com
نشانی کارخانه جاده خاوران- بعد از پلیس راه شریف آباد-شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار خواجه نصیر- خیابان جامی- دست چپ- جنب خیابان کاج
درباره ما

صنایع بسته تحول کالای نوین (سهامی خاص) که اکنون یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی در زمینه تولید ماشین آلات بسته بندی با برند نادی پک در ایران می باشد، از سال 1370 فعالیت خود را  شروع نموده است . در حال حاضر بیش از 200 نفر پرسنل و کارشناس فنی سرآمد با تخصص های متنوعی درراستای خلق ارزش در کسب و کار مشتریان این شرکت مشغول به فعالیت هستند.

این شرکت طی سال ها با کسب تجربه و توانمندی های اقتصادی برای پاسخگویی به نیاز روز افزون بازار داخلی و خارجی و استفاده بهینه از تجهیزات ، با به کارگیری استعدادهای انسانی توانمند، دانش فنی روز، توسعه مداوم کسب‌و‌کارها و ارتقاء خطوط و امكانات تولید، شرکتی پیشتاز و نوآور در اقتصاد ایران محسوب می‌گردد ا و اکنون به پشتوانه بیش از 25 سال تجربه در صنعت بسته بندی ، اولین و فعالترین تولیدکننده و صادرکننده انواع دستگاههای  بسته بندی شرینک پک، اسکین پک ، شرینک لیبل، سیل وکیوم  و ... می باشد .

این شرکت در راستای فعالیت مستمر و پیگیر در بازار صنعتی داخل و همچنین پاسخگویی به نیاز بازار ، دارای نمایندگی انحصاری فعال از شرکت HENKOVAC هلند، KRONEN آلمان به جهت واردات ماشین آلات ترموفرمینگ ، استرچ رپر، فلوپک، اسکین غذایی، وکیوم غذایی، خطوط سالاد و ... می باشد.

عملکرد موفق در ارائه خدمات در داخل کشور منجر به تسری آوازه شرکت تحول کالای نوین به فراتر از مرزهای ایران زمین گشته و در حال حاضر یکی از بزرگترین صادرکنندگان دستگاه های بسته بندی در ایران بوده و حداقل 20% از تولیدات این شرکت به ایتالیا ، آلمان، سوئد، آمریکا ، روسیه، بلژیک، عراق ، امارات متحده عربی ، عمان، تاجیکستان، آذربایجان و ... صادر می گردد.

تکمیل نشانی جاده خاوران- بعد از پلیس راه شریف آباد-شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار خواجه نصیر- خیابان جامی- دست چپ- جنب خیابان کاج
نشانی
شهرک صنعت عباس آباد, شریف آباد, بخش شریف آباد, شهرستان پاکدشت, استان تهران, ایران