WhatsApp
پیام در واتساپ

دستگاه خط کش برش کارتن

فروش
0.00 ( 0 )
photo_2018-06-24_01-14-47
photo_2018-06-24_01-14-47
photo_2018-06-24_01-14-54-2
photo_2018-06-24_01-14-54-2
photo_2018-06-24_01-14-52-1
photo_2018-06-24_01-14-52-1
1 2 3
قیمت: ۱۰/۰۰۰/۰۰۰,۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۱۰/۰۰۰/۰۰۰,۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
ارسال شده توسط
رضا زاده (7)
فعالیت اصلی: ;تولیدی;تجاری;
همراه: 09..........نمایش
وب سایت: boreshecarton.com
تاریخ ارسال ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
تاریخ ویرایش: ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

توضیحات آگهی

این دستگاه خط کش برش برای برش و خط تا کارتن میباشد که با تنظیم آسان و بدون نیاز به نصب و راه اندازی و آموزش میباشد، دستگاه خط کش برش سرعت و دقت بالایی دارد 

کارایی دستگاه خط کش برش و روش تولید

دستگاه خط کش برش کارتن در ابتدای هر کارگاه کارتن سازی نصب میشود و دارای تیغ و خط میباشد که با توسط تیغ، کارتن را به سایز مورد نظر برش زده(شیت) و توسط خط قسمت کارتن را خط زده که درب کارتن را تشکیل میدهد در گذشته وقتی ورق کارتن را از ورق سازی تهیه میکردیم به صورت شیت شده بودنند البته الان هم میزنن ولی به دلیل افزایش قیمت معقول به صرفه نمیباشد که از دستگاه خط کش برش استفاده کنیم بهتر هست. در کارتن ۳لاو۵لا تنظیم دستگاه خط کش برش را باید تغییر داد بخصوص قسمت خط دستگاه چون فشار خط زیاد باشد کارتن را ترکیده و له میکند و فشار خط کم باشد روی کارتن خط نمی افتد.

چرا پس از تنظیم و هنگام برش، کارتن کج میشود؟

چون قسمت میز دستگاه خط کش برش جدا منتاژ میشود وقسمت بدنه و قلطک ها و جدا منتاژ میشود و در نهایت گونیای دستگاه خط کش برش روی میز قرار میگیرد. زمان تنظیم دقت زیادی لازم است راه حل ساده است و فقط یک بار گونیای دستگاه خط کش برش را تنظیم میکنیم و برای همیشه ثابت میماند. اول یک کارتن را برش زده و اگرکارتن به صورت لوزی شکل شد باید از ۲طرف کارتن به صورت ضربدری متر زده شود تا متوجه شویم کدام قسمت کارتن از گونیا فاصله دارد ،مثلا اگر قسمتی که آخر وارد دستگاه خط کش برش میشود از گونیا فاصله دارد باید قسمت داخل گونیا را به سمت بیرون بکشیم و پشت گونیا ۲تا پیچ میباشد که خیلی کم پیچ را باز کرده و آرام گونیا را تکان دهید و دوباره برش بزنیم. با چندین بار تکرار این حرکت مطمئن باشید کارتن دقیق میشود اما احتمال دارد شیت کوچک یا بزرگ شود اینجا دوباره تیغ و خط را تنظیم میکنیم و برای همیشه گونیای دستگاه خط کش برش دقیق شده است.  وقتی دستگاه را روشن کردید اگر لرزش داشت حتما دستگاه تراز نیست و قسمت پایین دستگاه خط کش برش ۴ تا پایه دارد که اگر ریگلاژ داشت با آچار تنظیم کنید ولی اگر پایه ثابت بود با جک پالت بالا بیارید و زیر پایه آزاد لاستیک یا ورق کارتن بگذارید و قسمت اتصال دو بدنه را که با میل یا قوطی۴ بهم اتصال دارند را چک کنید. وقتی دستگاه خط کش برش را روشن کردید اگر سیلندرها ۳ثانیه پس از استارت حرکت کرد عادی است ولی مکث بیشتر بود حتما قسمت نیروی موتور به فولی که با تسمه میباشد را محکم کنید. حتما قسمت حرکت سیلندرها که با زنجیر یا دنده میباشد را هر دوهفته یکبار روغن کاری کنید و حتما ۸ الی۱۰ ماه یک بار با نفت بشورید تا گرده کارتن ها پاک شوند و پس از خشک کردن دوباره روغن کاری کنید در هنگام تهیه قطعات دقت کنید مثل: تیغ و خط یا دنده زنجیر و…. چون اگر بیشتر از ۱ میل قطعات کوچک یا بزرگ باشد مطمئن باشید درحین تولید خیلی اذیت خواهید شد. البته شرکت مهندس رضازاده ساخت تمام قطعات را انجام میدهد و موقع خرید دستگاه خط کش برش میتوانید قطعات یدکی را نیز تهیه کنید و تمام قطعات دستگاه خط کش برش کارتن آماده میباشد.

لازم به ذکر است :

دستگاه خط کش برش کارتن ستون اول هر کارخانه کارتن سازی میباشد چون ورق کارتن که وارد کارگاه میشود اول برش و خط تا زده میشود و برش خورده شده توسط دستگاه خط کش برش باید کاملا بدون پلیسه کارتن باشد و کارتن را بسیار تمیز برش زده شود مثل کاتاف خط ورق برش زده باشد و خط اندازها باید بسیار دقیق و یک دست خط انداخته باشد. خط قسمت درب کارتن را تشکیل میدهد.

ویژگی ها

کشور سازنده ایران

نشانی


شهرک صنعتی زواره ای, قلعه میر, امامزاده ابوطالب, بخش مرکزی شهرستان رباط کریم, شهرستان رباط کریم, استان تهران, ایران

امتیاز

کیفیت اطلاعات
کمیت اطلاعات
نحوه پاسخگویی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 621
تعداد بازدید: 41378
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۳/۰۹/۱۴

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
متن عکس را داخل کادر وارد کنید