خط تولید و بسته بندی مربا

فروش
0.00 ( 0 )
fd8b0f77d767f1f6640afba6916ff67c_M (4)
fd8b0f77d767f1f6640afba6916ff67c_M (4)
13f34e2b533e12c6166f88368dcd8c07_M (1)
13f34e2b533e12c6166f88368dcd8c07_M (1)
process tank
process tank
1 2 3
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
ارسال شده توسط
محبوب (13)
فعالیت اصلی: ;تولیدی;تجاری;
همراه: 09..........نمایش
وب سایت: www.mahboobpacking.ir/
تاریخ ارسال ۱۳۹۸/۰۸/۲۵

توضیحات آگهی

در ابتدای خط فرآوری مربا بهتر است نوار بازرسی قرار گیرد تا از ورود ضایعات و حمل و نقل آن در خط تولید جلوگیری به عمل آید، کارگران در دو طرف نوار اقدام به جداسازی ضایعات می نمایند و در تولیدات کارگاهی امکان برخی جداسازی ها و حذف بعضی ماشین آلات در این مرحله وجود دارد بطور مثال انجام دم گیری دستی آلبالو در نوار نقاله بازرسی موجب حذف دستگاه دم گیر در مراحل بعدی می گردد. بعد از بازرسی و حذف ضایعات، میوه ها وارد دستگاه بالابر شده و از آنجا به صورت پیوسته وارد دستگاه شستشوی میوه که به صورت تک و یا سه مرحله می باشد می شوند، میوه شسته شده به نوار نقاله آبگیری رفته و خروجی آبگیر بسته به نوع مربا به دستگاههای تکمیلی می رود برای مثال دستگاه هسته گیر برای مربا آلبالو یا دستگاه پوست گیر برای مربای سیب و یا دستگاه رنده برای مربای هویج. پس از انجام عملیات های تکمیلی میوه به سیستم پخت وارد می شود که در تولیدات کارگاهی به صورت مخزن پخت استیل گردان با ظرفیت کم بین 300 تا 500 لیتر بوده اما به صورت دو جدار یا سه جدار می باشد که امکان اتصال به سیستم بخار و فرآیند پخت را دارد، در تولیدات کارخانه ای این فرآیند در مخازن پروسس استیل دارای همزن انجام می پذیرد. همزمان با این فرآیند در مخازن استیل شربت سازی، عملیات تولید شربت مربا انجام گرفته و شربت و میوه پیش پخت شده وارد تانک فرمولاسیون استیل شده و بعد از رسیدن مربا به بریکس مطلوب به مخزن سیستم پرکن هدایت می شوند و بسته به نوع بسته بندی وارد خط بسته بندی شیشه یا ظروف یکبار مصرف خواهند شد.   در اینجا بسته به نوع دستگاه بسته بندی چندین حالت قابل اجرا می باشد:

1- بسته بندی مربا در ظروف شیشه ای دهانه گشاد: دستگاه پرکن خطی مایعات غلیظ مناسب برای پرکردن مربا در ظروف شیشه ای می باشد که این دستگاه دارای سیستم درب گذار، جت پرینتر و تونل شیرینک غلاف زن می باشد. و مرحله آخر کارتن گذاری و بسته بندی با دستگاه شیرینک پک می باشد. در صورت استفاده از ظروف شیشه ای استفاده از دستگاه شستشو و خشک کن شیشه دهانه گشاد الزامی است.

2- بسته بندی مربا در ظروف یکبار مصرف: استفاده از دستگاه تری سیلر یا فرم فیل سیل دارای سیستم پرکن مایعات غلیظ، مناسب برای پرکردن و بسته بندی نمودن مربا در ظروف یکبار مصرف می باشند.و مرحله آخر کارتن گذاری و بسته بندی با دستگاه شیرینک پک می باشد.

استفاده از تنوع میوه ها در تولید مربا باعث تعدد ماشین آلات فرآوری تکمیلی خواهد شد دستگاه رنده هویج یا دم گیر و هسته گیر آلبالو و یا پوست گیر سیب از این موارد می باشند، همچنین استفاده از پمپ های انتقال مربا از تانک فرمولاسیون به مخزن دستگاه پرکن مربا در میوه های مختلف تفاوت دارد و در مربا هایی که میوه به صورت کامل در ظرف به چشم می خورد معمولا در قسمت پرکن به صورت دستی اضافه می شوند مانند مربای انجیر، اما در صورت ایجاد حالت رنده و چرخ در میوه، عملیات پرکردن شیشه مربا دارای اتوماسیون خواهد شد.

دیاگرام چینش و فلوچارت خط فرآوری و بسته بندی مربا:

نوار نقاله بازرسی و انتقال میوه 

نوع کاربری :
نوار نقاله یا کانوایر انتقال ،جهت انتقال مواد در خطوط تولید و بسته بندی بکار می رود. بیشترین کاربرد :جهت ایجاد اتوماسیون در خطوط پیوسته، بکار میرود. در انتخاب نوع بلت نوار نقاله، جنس نوار متناسب با نوع ماده مورد انتقال می باشد برای مثال در نوار نقاله حمل بار ضخامت بلت بالاست. در خطوط تولید اسباب بازی یا خطوط بسته بندی میوه و سبزی و یا خط بسته بندی لوله پلی اتیلن، عمده خط از نوار نقاله تشکیل شده است. 


مشخصات فنی نوار نقاله انتقال :    

وزن دستگاه

متغییر و متناسب با نوع کاربری است.

 راندمان دستگاه

متغییر و متناسب با نوع کاربری است.

رنگ

جنس کاسه

الکترو استاتیک با بلت مجاز با ماده غذایی

برق مصرفی

3 فاز 25 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

2-0.75 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

متغییر و متناسب با نوع کاربری است.


سایر مشخصات کانوایر انتقال :
 1- کانوایر انتقال ،دارای موتور گیریبکس دور متغییر به همراه اینورتر می باشد. نوع وجنس نوار نقاله و کاور کشی آن متناسب و مجاز با نوع محصول می باشد(برای مواد غذایی ،قسمت های درگیر، تمام استیل با نوار پلی آمید می باشد).
2 - مزیت عملیاتی : تنوع رنج کاربری بالا .

توضیح تکمیلی :

نوار نقاله انتقال در اشکال مختلف طراحی می شود نوار نقاله زنجیری،نوار نقاله تسمه ای،نوار نقاله پی وی سی ، نوار نقاله هلیکال،نوار نقاله حلزونی و اوگر و الواتور استیل . سیستم کانوایر در خطوط تولید و بسته بندی مواد غذایی و صنعتی کاربرد فراوان دارد. انواع نوار نقاله در خطوط بسته بندی حبوبات کاربرد دارد. با اجرای سیستم نوار نقاله در سالن تولید مواد غذایی یا سالن تولید و بسته بندی اتصالات و لوازم صنعتی، می توان اتوماسیون خوبی در خط تولید اجرا نمود.

 دستگاه شستشوی میوه 

نوع کاربری دستگاه شستشوی سه وان میوه:
دستگاه شستشوی وانی، به صورت سه وان شستشو، جهت شستشوی انواع میوه، کاربرد دارد. البته در برخی موارد در سبزیجات نیز از شستشوی سه وان استیل استفاده می شود. دستگاه شستشوی میوه با دارا بودن سیستم تولید حباب از کف، همچنین سیستم آب پاش دوشی  و دارا بودن نازل های پاشش آب که، باعث ایجاد جریان گردابی بهتر و شستشوی کاملتر میوه و سبزی می شود از مزایای این دستگاه جهت شستشوی بهتر می باشد. در وان اول گل گیری صورت می گیرد و در وان دوم میوه ها ضدعفونی شده ودر وان سوم میوه ها شستشوی تکمیلی می شود. قابلیت اضافه کردن نوار آبگیری در انتهای دستگاه وجود دارد همچنین نوار نقاله موجود در وان شستشو که جهت تخلیه وان،  از میوه شسته شده کاربرد دارد به گونه ای طراحی شده است که قابلیت سری شدن وان های شستشوی اضافی و ایجاد سیستم های شستشوی پنج وان برای سبزی  وجود دارد.


مشخصات فنی دستگاه شستشوی سه وان استیل:

 

وزن وان کوچک  750 -900 کیلوگرم و وان بزرگ 1350- 1500 کیلوگرم می باشد. راندمان بر اساس سفارش و بسته به نوع محصول

رنگ

تمام استیل

برق مصرفی

سه فاز 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

10-12 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

 الف- وان کوچک : طول8 ،عرض 0.8 ،ارتفاع 1.( ابعاد بر حسب متر می باشد).
 ب - وان بزرگ : طول 10 ،عرض 1.20 ،ارتفاع 1.( ابعاد بر حسب متر می باشد).


سایر مشخصات دستگاه شستشوی میوه  :

1-  نحوه عملکرد: میوه و یا صیفی جات در ابتدای وان شستشو ریخته می شود و با حالت غلیان ناشی از حباب ساز کف و همچنین پاشش آب توسط نازل های شستشو، محصول مانند : سیب ،پرتقال،لیمو،انواع مرکبات ،فلفل دلمه ای،گوجه فرنگی،خیار و سایر صیفی جات و محصولات گلخانه ای از این دست و محصولاتی مانند کاهو کلم و ... را شسته و در حین عبور از روی نوار نقاله تخلیه با پاشش دوشی آب ، محصول کاملا شسته  و ضد عفونی شده پس از خروج از وان سوم ، آماده آب کشی و بقیه فرایند تولید و بسته بندی با ماشین آلات بسته بندی می باشد.
2- سیستم پمپاژ آب دارای خروجی های متعدد شیر دار می باشد و جهت و مقدار آب نازل شستشو قابل تنظیم است.
3 – دارای تابلو برق کامل و واتر پروف.
4- مزیت عملیاتی : بهینه سازی در مصرف آب در دستگاه به گونه ای می باشد که از این نظر این دستگاه را ممتاز ساخته است.

دستگاههای فرآیند تکمیلی میوه مانند دم گیر و هسته گیر آلبالو و رنده و پوست گیر 

 مخازن پیش پخت مربا 

مخزن استیل به صورت تک جداره، دو جداره و سه جداره معمولا ساخته می شود. مخزن استیل به صورت سه جداره که  پروسس تانک نیز نامیده می شود، دارای میکسر و ژاکت بوده که محل تبادلات دمایی در تانک استیل همین جدار می باشد و قابلیت نصب به بویلر آبگرم یا دیگ بخار را دارد و یا در صورت نیاز به سیستم سرمایشی به کولینگ تاور یا چیلر و آیس بانک متصل می گردد. همچنین انواع وان ها و دیگ های پخت بر اساس ظرفیت و نوع کاربری قابلیت ساخت و طراحی دارند. انواع فرمرها و قالب زن های فلافل و ناگت نیز با وان های سرخ کن تمام استیل از تولیدات ماشین سازی محبوب می باشد.

 مخزن پروسس استیل  :

ماشین سازی محبوب سازنده انواع مخازن آهن و استیل به صورت مخازن افقی و عمودی می باشد، نوع گرید استیل که 304 و یا 316 می باشد طبق سفارش معین می شود، مانند انواع مخازن نگهداری و دریافت، مخازن استیل شیر و مخازن استیل سم و کود مایع. مخزن استیل بر اساس حجم مورد نیاز از 100 تا 2000 لیتر ساخته می شود . مخزن دارای همزن (میکسر) می باشد و بسته به ویسکوزیته محصول توان و مشخصات موتور و گیربکس آن مشخص می شود. مخازن پخت و تانک های پروسس استیل  به صورت مخزن دو جداره و سه جداره طراحی می شود و در حجم های متفاوت قابل ساخت می باشد. انواع مخزن و بلندر آهن و استیل بر اساس کارکرد با مایع یا پودر با همزن و موتور گیربکس و متعلقات و دارای تابلو برق کامل می باشد.مخازن دو و سه جداره استیل با قابلیت گرمایش با آب گرم و بخار قابل سفارش است.


 مشخصات فنی دستگاه پروسس تانک استیل:    

وزن بسته به حجم مخزن استیل دارد راندمان بر اساس سفارش (حجم 100-2000 لیتر)

رنگ

 تمام استیل

برق مصرفی

سه فاز 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

1.5-5.5 کیلووات ( بسته به حجم تانک پروسس دارد)

قیمت

 

بر اساس سفارش بر اساس راندمان و حجم مخزن

ابعاد دستگاه

بسته به حجم مخزن استیل دارد


سایر مشخصات مخزن میکسردار استیل :
1- دارای تابلو برق.
2- همزن میکسر دارای پاروهای متعدد جهت اختلاط مناسب می باشد.
3- نحوه عملکرد: با بخار و یا آب گرم و دارای میکسر بوده که این فرآیند اتوماتیک است.
4- قابلیت اتصال به مخازن CIP.
5 – پروسس استیل دارای نردبان و درب آدم رو می باشد.
6 -  مخزن استیل دارای ترموستات و شیر تخلیه و هواگیر و گاز گیر می باشد.

 مخازن شربت سازی مربا 

 دستگاه شیشه شوی 

نوع کاربری دستگاه شستشوی بطری :
جهت شستشوی شیشه و ظروف دهانه گشاد (JAR) بکار می رود . دستگاه شستشوی بطری ،در کارخانجات تولید خیار شور و ترشیجات و سس و مربا کاربرد فراوان دارد. دستگاه شست و شوی شیشه سس، قبل از دستگاه پرکن غلیظ و به صورت نواری و خطی با دستگاه پرکن قرار می گیرد. دستگاه شستشو دارای سه مرحله شست و شو می باشد که هر مرحله دارای مخزن و پمپ جداگانه می باشد، مرحله اول دستگاه شستشو مقدماتی، مرحله دوم شستشو و ضدعفونی و مرحله آخر شستشوی نهایی می باشد. در دستگاه شست و شوی خیار شور و ترشی به دلیل انجام عملیات های کارگری در فرآیند پر کردن ظروف، ممکن است بلافاصله بعد از شستشوی بطری، دستگاه پرکن قابل استارت نباشد و تاخیر زمانی در این دو عملیات بوجود آید لذا قسمت خشک کن به دستگاه شستشو اضافه گردیده که بصورت تونلی بوده و خروجی دستگاه بطری تمیز و تقریبا خشک شده می باشد و در صورت عدم خطی شدن با دستگاه پرکن محلول آب نمک و سرکه، شیشه ها دچار لک نخواهند شد.دستگاه شیشه شوی در دو مدل تمام استیل و مدل رنگ استاتیک و فقط قسمتهای درگیر با آب استیل ساخته می شود. در صورتیکه بطری ها در زمان تولید از کارتن خارج گردند بهتر است دستگاه شست و شو به قسمت اول دستگاه پرکن اضافه گردد و به صورت تک مرحله ای باشد مانند دستگاه شستشو و پرکن مربا.


مشخصات فنی  دستگاه بطری شوی:    

وزن 400 کیلوگرم می باشد راندمان حدود 1000 بطری در ساعت ( بسته به میزان نیاز به شست و شو)

رنگ

تمام استیل

برق مصرفی

سه فاز 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

5-3 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 6 ،عرض 0.7 ،ارتفاع 1.5( ابعاد بر حسب متر می باشد)


سایر مشخصات دستگاه شیشه شوی:
1-  نوار نقاله دستگاه بطری شوی دارای موتور گیریبکس دور متغییر به همراه اینورتر می باشد و سرعت نوار نقاله و مقدار شستشو قابل تنظیم می باشد .
2- نحوه عملکرد: تمام اتوماتیک می باشد . با قراردادن شیشه روی نوار نقاله دستگاه ، کلیه اعمال شستشو و فیلتراسیون ، اتوماتیک انجام می گیرد.
3- دارای سه مخزن مجزا شامل :آب – مایع تمیز کننده – مایع ضدعفونی کننده به همراه سیستم پمپاژ مجزا.
4- قسمت فیلتراسیون قابل تعویض می باشد.
5- دارای قابلیت تنظیم مقدار و شدت شستشو.
6- دارای سیستم های خشک کننده شیشه با حد خشکاندن بالا می باشد.
7-  مزیت عملیاتی : کاهش چشمگیر عملیات کارگری، راندمان بالا،کاربری آسان  از جمله مزایای متعدد دستگاه شست و شوی بطری به شمار می آید.

 دستگاه پرکن و بسته بندی شیشه مربا 

دستگاه پرکن مایعات:

دستگاه پرکن مایعات بسته به راندمان تولید و دهانه ظرف و بطری و همچنین غلظت و کف زا بودن مایع در انواع مختلف قابل طراحی و ساخت می باشد، پرکن مایعات غلیظ مانند عسل، پرکن مواد کف زا مانند مواد شوینده و شیره خرما نیاز مند سیستم پرکن و پمپاژ و نازل های مخصوص به خود می باشند. استفاده از دستگاه پرکن خطی اتوماتیک مایعات به عنوان یک خط تولید کامل شامل: پرکن،درب گذار، درب بند، تونل استرچ غلاف، جت پرینتر و سیل القایی از طراحی ها و ساخته های ماشین سازی محبوب می باشد.

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

نوع کاربری :
دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک، جهت پرکردن انواع مایعات در ظروف مختلف کاربرد دارد. موارد کاربرد آن در مواقعی می باشد که راندمان تولید پایین است. اساس کارکرد دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک می تواند پرکن وزنی باشد مانند پرکن آب رادیاتور و پرکن آب اسید، می تواند پرکن پمپی باشد با پمپ سانتریفوژی مانند پرکن دوغ،پرکن الکل، می تواند پرکن پیستونی باشد مانند پرکن عسل یا پرکن مربا . پرکن های رو میزی پیستونی نیز جزء پرکن نیمه اتوماتیک می باشند و از نوع پرکن پیستونی هستند و در فروشگاههای مواد غذایی و کارگاههای کوچک بکار می روند مانند پرکن سس و پرکن آب لیمو. کاربرد دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک هم می تواند پرکن مواد غلیظ باشد و هم پرکن مواد رقیق فقط سیستم پرکن باید متناسب باغلظت باشد و قیمت نیز پس از تعیین نوع سیستم پمپاژ و راندمان قابل ارائه است.
 مانند انواع مایعات غلیظ و رقیق.
مشخصات فنی دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک:    

وزن دستگاه

250 کیلوگرم می باشد.

 راندمان دستگاه

برای دستگاه چهار نازل حدود 200 -500 لیتر در ساعت می باشد(راندمان دستگاه به غلظت مایع و حجم ظرف بستگی دارد)

رنگ

تمام استیل

برق مصرفی

3 فاز 25 آمپر( در صورت سفارش تکفاز)

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک و پنوماتیک

مصرف برق

3-1 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 1.5،عرض 1.5 ،ارتفاع 1.7 .( ابعاد بر حسب متر ).


سایر مشخصات :
1- نوع نازل متناسب با دهانه ظرف و نوع و غلظت مایع طراحی می گردد.
2- نحوه عملکرد: نیمه اتوماتیک می باشد،به این معنا که فقط عمل پرکردن توسط دستگاه پرکن صورت می گیرد و حمل و نقل و گذاشتن و برداشتن ظروف توسط کارگر می باشد.
3- بر اساس راندمان و درخواست مشتری تعداد نازل ها قابل افزایش می باشد.
4- در صورت نیاز ،دستگاه با مخزن مایع ،دارای سیرکوله می شود.
5 - مزیت عملیاتی : قیمت ارزان و مناسب نسبت به پرکن اتوماتیک.

دستگاه پرکن مایع اتوماتیک

نوع کاربری :
دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک، جهت پرکردن انواع مایعات در ظروف مختلف کاربرد دارد. در مواقعی که راندمان تولید بالا و خط تولید پیوسته است از دستگاه پر کن اتوماتیک خطی استفاده می شود.

مانند : پرکن آب معدنی، پرکن نوشابه، پر کن دوغ و پرکن آب میوه.

پرکن مایعات غلیظ :

پرکن اتوماتیک مایعات غلیظ دارای سیستم پرکردن با پمپ های مخصوص مایع غلیظ می باشد و در صورتی که محصول دارای شیره چسبناک و کف باشد مانند پرکن شیره خرما، نباید از پمپ پیستونی استفاده نمود زیرا هم تمیز کردن دستگاه پرکن سخت خواهد شد و هم به دلیل وجود شیره چسبناک، اورینگ و پکینگ های پیستون ها دارای خرابی زیاد می باشند و گیر افتادن سیلندر و پیستون نیز از معایب آن می باشد. اما در پرکن عسل و پرکن مربا استفاده از سیستم پیستونی قابلیت ساخت دارد.

پرکن مایعات رقیق:

پرکن اتوماتیک مایع رقیق دارای سیستم پرکردن با استفاده از پمپ های سانتریفوژی می باشد و با دارا بودن سنسور های قطع و وصل اتوماتیک دارای راندمان و دقت خوبی می باشد . از پرکن های ثقلی جهت دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک و جایی که راندمان پایین می باشد استفاده می کنیم. مانند پرکن نوشابه، پرکن پارافین، پرکن دوغ و موارد مشابه.

تعداد نازل در دستگاه پرکن با توجه به راندمان تعیین می گردد. دستگاه درب بند و دستگاه سیل القایی و همچنین دستگاه جت پرینتر و تونل شیرینگ استرچ بر روی دستگاه پرکن، بسته به سفارش خریدار  نصب می شود، مانند خط پرکن و بسته بندی روغن در 1 لیتری و چهار لیتری. لذا تعیین قیمت دستگاه پرکن، بسته به راندمان و نوع متعلقات آن می باشد.


مشخصات فنی دستگاه پرکن اتوماتیک:

 

وزن دستگاه

550 کیلوگرم می باشد.

 راندمان دستگاه

برای دستگاه هشت نازل حدود 500 -1000 لیتر در ساعت می باشد(راندمان دستگاه به غلظت مایع و حجم ظرف بستگی دارد)

رنگ

تمام استیل

برق مصرفی

3 فاز 25 آمپر( در صورت سفارش تکفاز)

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک و پنوماتیک

مصرف برق

7-5 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 6،عرض 1.2 ،ارتفاع 1.5 .( ابعاد بر حسب متر می باشد).


سایر مشخصات :
1 – دستگاه پرکن مایع ،بسته به نوع کاربرد ،در دو نوع خطی و روتاری ساخته می شود.
2- دستگاه دارای سیستمهای : درب گذار ، درب بند ، جت پرینتر ، سیل القایی و در صورت نیاز شستشو می باشد.
3- نوع نازل متناسب با دهانه ظرف و نوع و غلظت مایع طراحی می گردد.
4- دستگاه دارای سیستم چکه گیر می باشد.
5- نحوه عملکرد: تمام اتوماتیک می باشد.
6- بر اساس راندمان و درخواست مشتری تعداد نازل ها قابل افزایش می باشد.
7- در صورت نیاز ،دستگاه پرکن با مخزن مایع ،دارای سیرکوله می شود.
8 - مزیت عملیاتی : امکان تغییرات از جهت تغییر در تعداد نازل ،تغییر درقسمت درب بند و افزودن قسمت هایی مانند تونل استرچ و یا میز ترافیکی بر روی دستگاه خطی آسانتر از مدل روتاری می باشد. همچنین آسانی عملکرد و راندمان بالا از مزایای دیگر این دستگاه می باشد.


توضیح خاص :

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک مناسب جهت مایعات غلیظ و ویسکوز و مایعات رقیق و مایعات کف زا می باشد مانند پرکن سس، پرکن ژل آتش زا، پرکن آب اسید و .... دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک جهت تولید با راندمان بالا کاربرد دارد.

 دستگاه شیرینک پک    

ویژگی ها

کشور سازنده ایران

نشانی


بزرگراه دانشگاه صنعتی اصفهان, شهرک رسالت, دهنو, اصفهان, بخش مرکزی شهرستان اصفهان, شهرستان اصفهان, 8415683111, ایران

امتیاز

کیفیت اطلاعات
کمیت اطلاعات
نحوه پاسخگویی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 807
تعداد بازدید: 3087
تاریخ انقضاء: ۱۳۹۹/۰۹/۱۰

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
متن عکس را داخل کادر وارد کنید
Cron Job Starts