WhatsApp
پیام در واتساپ

خط سورت و بسته بندی خرمای تازه

فروش
0.00 ( 0 )
fd8b0f77d767f1f6640afba6916ff67c_M (5)
fd8b0f77d767f1f6640afba6916ff67c_M (5)
c82cc4e14a1d2c8c8ffff9840d24b558_M (1)
c82cc4e14a1d2c8c8ffff9840d24b558_M (1)
d48ed900e79fa9547169c26138b4cd8d_M (1)
d48ed900e79fa9547169c26138b4cd8d_M (1)
73608782f50eb6af17bb69bdcd662692_M
73608782f50eb6af17bb69bdcd662692_M
1 2 3 4
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
ارسال شده توسط
محبوب (13)
فعالیت اصلی: ;تولیدی;تجاری;
همراه: 09..........نمایش
وب سایت: www.mahboobpacking.ir/
تاریخ ارسال ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
تاریخ ویرایش: ۱۳۹۸/۰۸/۲۵

توضیحات آگهی

خرما پس از برداشت، نیاز به سورت و جداسازی دارد عملیات سورت در دو مرحله انجام می شود مرحله اول دستگاه سورتینگ و الک خرما می باشد که مواد زاید همراه خرما جداسازی می شود، بهتر است خروجی دستگاه الک و غربالگری خرما بر روی نوار نقاله سورتینگ ریخته شود و کارگران در دو طرف نوار سورتینگ اقدام به جدا سازی ضایعات خرما نمایند تا این ضایعات در کل خط حمل و نقل نگردند. خرما از نوار سورت توسط بالابر به دستگاه شستشوی خرما هدایت می شود، دستگاه شستشوی خرما توسط حرکت خرما از روی نوار نقاله در وان استیل، ضمن دارا بودن حالت غلیان و سیستم آب پاش، باعث شستشوی خرما شده و در انتها خرمای شسته شده به نوار آب گیری هدایت می شود. نوار آب گیری توسط اعمال فشار هوا باعث آب گیری خرما شده و آب اضافی از نوار نقاله توری که دارای مش های ریز می باشد از پایین خارج می شود، در مرحله آب گیری بسته به نوع خرما در صورت نیاز می توان از برس های مناسب جهت واکس و پالیش خرما استفاده نمود، در اینجا خرما تمیز و سورت شده آماده بسته بندی می باشد، در انتخاب نوع بسته بندی بر اساس نیاز بازار و قدرت فروش تنوع بالا می باشد. ماشین سازی محبوب در مدل های نیمه پیوسته و تمام اتوماتیک اقدام به طراحی و ساخت انواع خطوط بسته بندی خرما نموده است که به چند مدل پر کاربرد اشاره می شود:

1- دستگاه بسته بندی خرما به صورت تکی: استفاده از دستگاه بسته بندی افقی (دستگاه پیلو پک) برای این منظور مناسب بوده و مانند دستگاه بسته بندی گز می باشد. در این حالت کارگر خرما را به صورت تک تک روی نوار نقاله دستگاه بسته بندی قرار داده، دستگاه عملیات دو خت و برش و بسته بندی را به صورت اتوماتیک انجام داده و خرمای بسته بندی شده قابل سینی یا کارتن گذاری می باشد. درج قیمت و تاریخ تولید و انقضا با تاریخ زن حرارتی نصب شده بر روی دستگاه امکان پذیر می باشد. 

نوع کاربری دستگاه پیلو پک :
دستگاه بسته بندی افقی پیلو پک جهت بسته بندی کیک و کلوچه، به صورت سه طرف دوخت، کاربرد دارد. دستگاه بسته بندی پیلو پک، دارای نوار نقاله شاخک دار افقی می باشد که مخصوص حمل مواد مورد بسته بندی به سیستم دوخت و برش دستگاه می باشد. در دستگاه بسته بندی گز و دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه، محصول، در سلفون بسته بندی می شود و فاصله شاخکهای نوار نقاله از یکدیگر کم می باشد همچنین سیستم فکهای گردان دوخت و برش، دارای طول کورس کم خواهند بود اما در دستگاه بسته بندی میوه و سبزی، ضمن اینکه طول نوار بزرگتر و فکهای گردان دارای طول کورس زیاد می باشند دستگاه دارای سیستم پانچر بوده که جهت امکان هوادهی به محصولات باغی و گلخانه ای بسته بندی شده با پیلوپک می باشد. در دستگاههای بسته بندی نان و محصولاتی که اندازه محصول بزرگ می باشد، سیستم فکهای دوخت و برش می تواند پنوماتیکی باشد. دستگاه پیلو پک نوعی دستگاه بسته بندی افقی است و برای محصولاتی مناسب است که دارای چینش دستی می باشند مانند دستگاه بسته بندی اسکاچ، در صورتی که چینش مواد اتوماتیک باشد یعنی بر اساس وزن و یا حجم، مثل دستگاه بسته بندی حبوبات، از مدل دستگاه بسته بندی عمودی استفاده می شود، و حمل با بالابر و بسته بندی اتوماسیون دارد. در دستگاه بسته بندی گاز استریل دو سیستم رول کاغذ وجود دارد یکی از زیر که گاز استریل روی آن قرار می گیرد و رول دوم از رو، که در سیستم دوخت در این دستگاه قطعه ای به صورت چهار طرف سیل می شود در صورتی که در سایر دستگاههای پیلوپک دوخت به صورت سه طرفه است . در موارد مورد نیاز نصب دستگاه تاریخ زن یا جت پرینتر و همچنین تونل UV بر روی دستگاه امکان پذیر می باشد.


مشخصات فنی دستگاه بسته بندی افقی:   

وزن دستگاه

250 کیلوگرم می باشد

 راندمان دستگاه

120-60 بسته در ساعت( بسته به ابعاد بسته بندی دارد)

رنگ

الکترواستاتیک با کاورکشی تمام استیل

برق مصرفی

3 فاز 25 آمپر

سیستم عملکرد

سیستم پانچر

الکترومکانیک

پنوماتیک

مصرف برق

5-3 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 3،عرض 1 ،ارتفاع 1.5( ابعاد بر حسب متر می باشد)

سایر مشخصات دستگاه قطعه ای :
1-  دستگاه دارای موتور گیریبکس دور متغییر به همراه اینورتر می باشد و سرعت نوار نقاله قابل تنظیم می باشد .
2- نحوه عملکرد: تمام اتوماتیک می باشد . با قراردادن نمونه روی نوار نقاله دستگاه پیلوپک ، کلیه اعمال پاکت کردن و دوخت و برش ، اتوماتیک انجام می گیرد.
3- فک دوخت دستگاه بسته بندی افقی قابل طراحی برای انواع نمونه ها بر اساس طول و ارتفاع(قطر) می باشد.
4- قسمت سوراخ کن جهت بسته بندی میوه بر روی دستگاه اضافه می گردد.
5- قابلیت تنظیم طول کشش سلفون در پیلو پک وجود دارد.
6-  مزیت عملیاتی : راندمان بالا،کاربری آسان و پایین بودن قیمت از جمله مزایای متعدد این دستگاه بسته بندی افقی به شمار می آید. دستگاه پیلوپک کاربری فراوان دارد مانند دستگاه بسته بندی قاشق، دستگاه بسته بندی نوشمک، دستگاه بسته بندی بستنی و ... .

2- دستگاه بسته بندی خرما به صورت کیسه های کوچک مانند بسته بندی خرمای تغذیه مدارس: استفاده از دستگاه بسته بندی بسته بندی عمودی برای این عملیات مناسب می باشد. در صورتی که تعداد خرما در بسته ملاک قرار گیرد استفاده از دستگاه بسته بندی عمودی کانتر دار مناسب بوده و در صورتی که ملاک بسته بندی وزن خرما باشد استفاده از سیستم عمودی توزین دار الزامی است و اگر بسته بندی خرما در کیسه سلفونی جهت تغذیه مدارس انتخاب شود استفاده از دستگاه بسته بندی عمودی با پرکن دستی جهت ایجاد راندمان بالا گزینه کاربردی تری خواهد بود. در تمامی بسته بندی های عمودی دستگاه به صورت اتوماتیک از رول سلفون، کیسه متناسب را می سازد و کلیه عملیاتهای دوخت و برش و درج تاریخ تا بسته بندی کاملا اتوماتیک می باشد تفاوت فقط در سیستم پرکردن دستگاه بسته بندی عمودی می باشد. 

دستگاه پرکن و بسته بندی عمودی اتوماتیک:

دستگاههایی که با استفاده از سلفون و موارد مشابه، به صورت ایستاده و عمودی اقدام به تولید پاکت و همزمان پر نمودن و دوخت آن می نمایند در این گروه قرار می گیرند، تفاوت دستگاههای عمودی در سیستم بار ریز و عرض بسته می باشد ، به این ترتیب سه مدل کلی بسته بندی و پرکن عمودی خواهیم داشت:

1 - پرکن و بسته بندی پودری

نوع کاربری دستگاه بسته بندی :
دستگاه بسته بندی عمودی پودر یا بسته بندی پودری ،جهت بسته بندی مواد پودری در لفاف بسته بندی،(مانند سلفون) کاربرد دارد، مانند: دستگاه بسته بندی نمک و شکر. دستگاه بسته بندی عمودی، از رول سلفون به صورت اتوماتیک، کیسه و پاکت بسته بندی را تولید می نماید، برای تولید کیسه با سایز مطلوب، لوله و یقه دستگاه عمودی که تمام استیل می باشد، متناسب با عرض سلفون، طراحی و ساخته می شود، برای بسته بندی های بزرگ مانند دستگاه بسته بندی پودرهای دامی و شیمیایی و یا دستگاه بسته بندی زرده و سفیده تخم مرغ از یقه های بزرگ و لوله های دو جداره استفاده می شود. در طراحی دوخت دستگاه عمودی، بسته به  اینکه از سلفون بسته بندی استفاده شود یا نایلون، از فکهای متفاوت دوخت و سیستم متناسب برش با هر یک از آنها استفاده می گردد به طور مثال در دستگاه بسته بندی ادویه، از فکهای برنجی و آلومینیومی برای دوخت افقی و عمودی دستگاه، استفاده می گردد. سیستم هدایت رول بسته بندی، دارای کشنده سلفون غلطکی به همراه چروک گیر می باشد که تعیین طول بسته یکسان و نصب دستگاه تاریخ زن و جت پرینتر را بر روی آن امکان پذیر نماید، زیرا با وجود هر گونه چین و چروک در سلفون، تنظیمات دستگاه بسته بندی از دقت خود خارج خواهند شد. دستگاه عمودی پودری ساخت ماشین سازی محبوب، دارای مخزن و میکسر تمام استیل می باشد و در طراحی آن از دو محور حرکتی و پارویی جهت اختلاط و انتقال مواد پودری به بسته، استفاده گردیده است که انتقال انواع مواد پودری با حرکت روان و سخت و فشرده را، میسر می سازد، که این ویژگی ها این دستگاه پودری را متمایز ساخته است.


مشخصات فنی دستگاه پودری :

وزن 450 کیلوگرم می باشد راندمان 20-15 بسته در دقیقه (این راندمان بسته به نوع محصول و وزن آن متغییر می باشد)

رنگ

الکترو استاتیک

برق مصرفی

سه فاز 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک و پنوماتیک

مصرف برق

5-3 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 1.7 ،عرض 1.25 ،ارتفاع 2.70( ابعاد بر حسب متر می باشد)


سایر مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی پودر:
1-  نحوه عملکرد: دستگاه ،کیسه را از رول، متناسب با سایز مورد نیاز بسته بندی تولید می نماید که برای هر سایز نیاز به لوله و یقه متناسب با آن می باشد .
2- کنترل و دمای دوخت با SSR صورت می گیرد.
3- کارکرد دستگاه فول اتوماتیک می باشد.
4 – قابلیت تزریق گاز در بسته بندی وجود دارد.
5- مزیت عملیاتی : اتوماسیون ، راندمان بالاو آسانی کارکرد شاخص این مدل می باشد.

2 - پرکن و بسته بندی حجمی

نوع کاربری دستگاه بسته بندی حجمی :
دستگاه بسته بندی عمودی حجمی یا دستگاه بسته بندی حبوبات، جهت بسته بندی مواد گرانولی و حبوبات در لفاف بسته بندی،(مانند سلفون) کاربرد دارد، مانند: دستگاه بسته بندی سویا و دستگاه بسته بندی حبوبات. دستگاه بسته بندی عمودی، از رول سلفون و به صورت اتوماتیک، کیسه و پاکت بسته بندی را تولید می نماید، برای تولید کیسه با سایز مطلوب، لوله و یقه دستگاه عمودی که تمام استیل می باشد، متناسب با عرض سلفون، طراحی و ساخته می شود، برای بسته بندی های کوچک مانند دستگاه بسته بندی بادام زمینی و یا  دستگاه بسته بندی تخمه گل آفتابگردان، از یقه های کوچک و لوله های دو جداره استفاده می شود. در طراحی دوخت دستگاه عمودی، بسته به  اینکه از سلفون بسته بندی استفاده شود یا نایلون، از فکهای متفاوت دوخت و سیستم متناسب برش با هر یک از آنها استفاده می گردد به طور مثال در دستگاه بسته بندی ماکارونی فرمی، از فکهای برنجی و آلومینیومی برای دوخت افقی و عمودی دستگاه، استفاده می گردد. سیستم هدایت رول بسته بندی، دارای کشنده سلفون غلطکی به همراه چروک گیر می باشد که تعیین طول بسته یکسان و نصب دستگاه تاریخ زن و جت پرینتر را بر روی آن امکان پذیر نماید، زیرا با وجود هر گونه چین و چروک در سلفون، تنظیمات دستگاه بسته بندی از دقت خود خارج خواهند شد. دستگاه عمودی حجمی ساخت ماشین سازی محبوب، دارای سیستم پیمانه ای اتوماتیک جهت تعیین وزن محصول برای بسته بندی می باشد، در طراحی سیستم پیمانه به این صورت اقدام شده است که فضای پیمانه با سنسور های اتوماتیک برقی قابل تغییر می باشد و نیازی به تعویض پیمانه برای هر محصول نمی باشد و ضمن ایجاد آسانی در تعیین وزن، دقت دستگاه بسته بندی بسیار بالا رفته است که این ویژگی ها این دستگاه بسته بندی حجمی را متمایز ساخته است.قیمت دستگاه بسته بندی حجمی مناسب تر از مدل بسته بندی توزین دار می باشد.

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی حبوبات:


وزن حدود 300 کیلوگرم می باشد راندمان 20-15 بسته در دقیقه (این راندمان بسته به نوع محصول و وزن آن متغییر می باشد)

رنگ

الکترو استاتیک

برق مصرفی

سه فاز 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک و پنوماتیک

مصرف برق

5-3 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 1.7 ،عرض 1.25 ،ارتفاع 2.50( ابعاد بر حسب متر می باشد)


سایر مشخصات دستگاه بسته بندی حجمی :
1 - نحوه عملکرد: دستگاه بسته بندی حجمی ،کیسه را از رول، متناسب با سایز مورد نیاز بسته بندی تولید می نماید که برای هر سایز نیاز به لوله و یقه متناسب با آن می باشد  که قابل تنظیم از 100-1000 گرم است.
2- کنترل و تنظیم دمای دوخت با SSR صورت می گیرد.
3- کارکرد دستگاه بسته بندی فول اتوماتیک می باشد.
4 – قابلیت تزریق گاز در بسته بندی وجود دارد.
5- پیمانه دستگاه بسته بندی حجمی قابلیت تنظیم برقی دارد،و تنظیم وزن در آن ساده می باشد.
6-  مزیت عملیاتی : اتوماسیون ، راندمان بالاوآسانی کارکرد و مناسب بودن قیمت از مزایای شاخص این مدل می باشد.

3 - پرکن و بسته بندی توزین دار

دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار یا بسته بندی توزین دار ،جهت بسته بندی انواع مواد پودری و شکل دار در لفاف بسته بندی (مانند سلفون)، کاربرد دارد، مانند: دستگاه بسته بندی چیپس و پفک. دستگاه بسته بندی عمودی، از رول سلفون به صورت اتوماتیک، کیسه و پاکت بسته بندی را تولید می نماید، برای تولید کیسه با سایز مطلوب، لوله و یقه دستگاه عمودی که تمام استیل می باشد، متناسب با عرض سلفون، طراحی و ساخته می شود، برای بسته بندی های بزرگ مانند دستگاه بسته بندی برنج و یا دستگاه بسته بندی غلات، از یقه های بزرگ و لوله های دو جداره استفاده می شود. در طراحی دوخت دستگاه عمودی، بسته به  اینکه از سلفون بسته بندی استفاده شود یا نایلون، از فکهای متفاوت دوخت و سیستم متناسب برش با هر یک از آنها استفاده می گردد به طور مثال در دستگاه بسته بندی تافی و شکر پنیر، از فکهای برنجی و آلومینیومی برای دوخت افقی و عمودی دستگاه، استفاده می گردد. سیستم هدایت رول بسته بندی، دارای کشنده سلفون غلطکی به همراه چروک گیر می باشد که تعیین طول بسته یکسان و نصب دستگاه تاریخ زن و جت پرینتر را بر روی آن امکان پذیر نماید، زیرا با وجود هر گونه چین و چروک در سلفون، تنظیمات دستگاه بسته بندی از دقت خود خارج خواهند شد. دستگاه عمودی توزین دار ساخت ماشین سازی محبوب، متناسب با نوع کاربری و راندمان در مدل های دستگاه دو توزین و دستگاه چهارتوزین طراحی و ساخته شده است.در طراحی سیستم توزین دستگاه توزین دار، بسته به نوع ماده مورد بسته بندی، از نوار نقاله مانند دستگاه بسته بندی فلافل و یا سیستم چند ویبره، مانند دستگاه بسته بندی چای و زعفران استفاده شده است.


مشخصات فنی دستگاه عمودی توزین دار :

وزن 750 کیلوگرم می باشد راندمان 28-10 بسته در دقیقه (این راندمان بسته به نوع محصول و وزن آن متغییر می باشد)

رنگ

الکترو استاتیک

برق مصرفی

سه فاز 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک و پنوماتیک - دارای PLC

مصرف برق

7-5 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 1.7 ،عرض 1.25 ،ارتفاع 3.1( ابعاد بر حسب متر می باشد)


سایر مشخصات دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار:
1-  نحوه عملکرد: دستگاه ،کیسه را از رول، متناسب با سایز مورد نیاز بسته بندی تولید می نماید که برای هر سایز، نیاز به لوله و یقه متناسب با آن می باشد، تعیین وزن از 10 تا 2000 گرم می باشد.
2- کنترل و دمای دوخت با SSR صورت می گیرد، همچنین دستگاه دارای مانیتورینگ با صفحه لمسی می باشد.
3- کارکرد دستگاه فول اتوماتیک می باشد.
4 – قابلیت تزریق گاز در بسته بندی وجود دارد.
5- مزیت عملیاتی : اتوماسیون ، راندمان بالاو آسانی کارکرد شاخص این مدل می باشد.

که به دستگاههای بسته بندی دو توزین و چهار توزین معمولا معروف هستند. تمامی این دستگاهها اتوماتیک بوده و فقط سیستم بار ریز دستگاه متفاوت می باشد. لوله و یقه دستگاه عمودی نیز متناسب با عرض کیسه و مقدار محصول مورد بسته بندی، طراحی و ساخته می شود.

3- دستگاه بسته بندی خرما در ظروف یکبار مصرف: استفاده از انواع دستگاه سیل وکیوم مناسب جهت بسته بندی خرما در ظروف یکبار مصرف می باشد، در  فروشگاه ها غالبا از دستگاه سیل رومیزی یا دستگاه سیل وکیوم کشویی استفاده می گردد زیرا راندمان پایین می باشد و مصرف کننده نهایی خریدار محصول بوده و بحث ماندگاری کم تاثیر می باشد. در تولیدات کارگاهی از سیل وکیوم کشویی یا سیل وکیوم صفحه گردان و یا حتی دستگاه سیل نواری (تری سیلر) که دارای راندمان بیشتر و اعمال وکیوم و تزریق گاز در آنها امکان پذیر بوده استفاده می گردد اما در کارخانجات استفاده از دستگاه سیل نواری و یا دستگاه فرم فیل سیل مناسب تر می باشد که دارای اتوماسیون بالاتری می باشند.

انواع دستگاه سیل وکیوم جهت بسته بندی ظروف یکبار مصرف با اعمال وکیوم و تزریق گاز در این ظروف به کار می رود. استفاده از سیل وکیوم جهت افزایش ماندگاری محصول سبب تنوع در ساخت و توسعه این ماشین گردیده است. سیل وکیوم اتوماتیک برای راندمان های بالا در مدل های سیل وکیوم صفحه گردان (سیل وکیوم روتاری) ،تری سیلر و فرم فیل سیل و سیل وکیوم نیمه اتوماتیک  مانند سیل وکیوم کشویی برای راندمانهای متوسط و انواع سیل دستی و سیل رومیزی برای راندمان های کم کاربری دارد.

4- دستگاه بسته بندی کارتن خرما: استفاده از انواع دستگاه بسته بندی شیرینک پک بسته به راندمان و ابعاد جعبه یا کارتن، پاسخگوی این نوع بسته بندی می باشد.    

شرینک که با نامهای شیرینگ و شیرینک نیز به کار می رود در انواع کابینی و تونلی و در مدل های شرینک اتوماتیک و شرینک نیمه اتوماتیک ساخته می شود.

دیاگرام چینش و فلوچارت خط سورت و بسته بندی خرمای تازه:

نوار نقاله انتقال 

نوع کاربری :
نوار نقاله یا کانوایر انتقال ،جهت انتقال مواد در خطوط تولید و بسته بندی بکار می رود. بیشترین کاربرد :جهت ایجاد اتوماسیون در خطوط پیوسته، بکار میرود. در انتخاب نوع بلت نوار نقاله، جنس نوار متناسب با نوع ماده مورد انتقال می باشد برای مثال در نوار نقاله حمل بار ضخامت بلت بالاست. در خطوط تولید اسباب بازی یا خطوط بسته بندی میوه و سبزی و یا خط بسته بندی لوله پلی اتیلن، عمده خط از نوار نقاله تشکیل شده است. 


مشخصات فنی نوار نقاله انتقال :    

وزن دستگاه

متغییر و متناسب با نوع کاربری است.

 راندمان دستگاه

متغییر و متناسب با نوع کاربری است.

رنگ

جنس کاسه

الکترو استاتیک با بلت مجاز با ماده غذایی

برق مصرفی

3 فاز 25 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

2-0.75 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

متغییر و متناسب با نوع کاربری است.


سایر مشخصات کانوایر انتقال :
 1- کانوایر انتقال ،دارای موتور گیریبکس دور متغییر به همراه اینورتر می باشد. نوع وجنس نوار نقاله و کاور کشی آن متناسب و مجاز با نوع محصول می باشد(برای مواد غذایی ،قسمت های درگیر، تمام استیل با نوار پلی آمید می باشد).
2 - مزیت عملیاتی : تنوع رنج کاربری بالا .

توضیح تکمیلی :

نوار نقاله انتقال در اشکال مختلف طراحی می شود نوار نقاله زنجیری،نوار نقاله تسمه ای،نوار نقاله پی وی سی ، نوار نقاله هلیکال،نوار نقاله حلزونی و اوگر و الواتور استیل . سیستم کانوایر در خطوط تولید و بسته بندی مواد غذایی و صنعتی کاربرد فراوان دارد. انواع نوار نقاله در خطوط بسته بندی حبوبات کاربرد دارد. با اجرای سیستم نوار نقاله در سالن تولید مواد غذایی یا سالن تولید و بسته بندی اتصالات و لوازم صنعتی، می توان اتوماسیون خوبی در خط تولید اجرا نمود.

دستگاه الک خرما 

 بالابر Z 

نوع کاربری :
بالابر z یا بالابر قاشقکی، ویژه انتقال مواد دارای شکنندگی و حساس بکار می رود مانند بالابر قند یا بالابر زعفران. بالابر کاسه ای ضمن انتقال مواد به دستگاه بسته بندی، از خرد شدن و آسیب دیدن مواد جلوگیری می کند و در بین انواع اوگر جزء بهترین کانوایرها می باشد.در ساخت کانوایر z بیشترین حساسیت در انتخاب نوع نوار نقاله و جنس کاسه ها لحاظ می شود و بسته به نوع مواد مورد انتقال و حجم آن، ابعاد و قیمت بالابر z تعیین می گردد.بالابر پیمانه ای، بیشترین کاربرد را قبل از دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار دارد.بالابر کاسه ای مخصوص انتقال حبوبات ، غلات، سبزی ومیوه خشک،چای ،زعفران ،چیپس و بسیاری از مواد می باشد.


مشخصات فنی بالابر پیاله ای :

وزن دستگاه

400-350 کیلوگرم می باشد

 راندمان دستگاه

500-1000 کیلوگرم در ساعت که به وزن حجمی و نوع جنس مورد انتقال بستگی دارد.

رنگ

جنس کاسه

پودری الکترواستاتیک ( در صورت سفارش استیل)

استیل یا مجاز با ماده غذایی

برق مصرفی

3 فاز 25 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

2-0.75 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 3.5،عرض 1.2 ،ارتفاع 2.7( ابعاد بر حسب متر می باشد)


سایر مشخصات بالابر کاسه ای :
1-  مزیت عملیاتی : دقت در انتقال مواد وعدم آسیب رساندن  به مواد مورد انتقال می باشد.

توضیح تکمیلی :

بالابرz که به صورت پله کانی و با نوار نقاله بشقاب دار (کاسه ای) از دسته کانوایرهای دقیق می باشد و جهت انتقال مواد گران قیمت و حساس به دستگاه بسته بندی عمودی توزین دار مورد استفاده قرار می گیرد .

 نوار نقاله سورتینگ 

نوع کاربری نوار نقاله سورتینگ:
نوار نقاله سوتینگ یا گریدینگ جهت جداسازی محصولات گلخانه ای مانند سورتینگ گوجه فرنگی و سورتینگ خیار بیشترین کاربرد را دارد. از سیستم های سورت و جداسازی به صورت نوار نقاله در محصولات گوشتی مانند سورت ماهی و میگو نیز استفاده می شود. استفاده از نوار نقاله سورتینگ نسبت به دستگاههای سورتینگ در مواردی که تنوع محصول بالاست و یا راندمان با دستگاههای سورت پایین می باشد معنا پیدا می کند . انواع سورتر ها برای فلفل دلمه ای بادمجان و ... از نوع نوار سورتینگ می باشند . در پاره ای از موارد از دستگاههای سورتینگ مش دار و یا دوربین دار و وزنی نیز استفاده می شود.


مشخصات فنی نوار نقاله:


وزن دستگاه

1500-1700 کیلوگرم

 راندمان دستگاه

حداقل 20 تن در یک شیفت کاری ( با افزایش تعداد کارگر تا 40 تن قابل افزایش است)

رنگ

پودری الکترواستاتیک.( در صورت سفارش تمام استیل)

برق مصرفی

3 فاز – 40 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

9-7 کیلو وات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

 

طول 24 ، عرض 1.2 ، ارتفاع 1.8 ( ابعاد بر حسب متر میباشد)

سایر مشخصات کانوایر سورت و بسته بندی:

 دارای موتور گیریبکس دور متغییر به همراه اینورتر می باشد. نوار نقاله سورتینگ دارای نوار نقاله انتقال سبد خالی در قسمت فوقانی می باشد تا کارگر آسانتر و با سرعت بیشتر محصولات را سبد گذاری نماید. همچنین وجود سیستم های ترازو در میز های سورتینگ امکان عملیات لیبلینگ وزن را در همان محل سورت میسر نموده است. دو عدد نوار نقاله کناری جهت خروج خیار و گوجه های سبد یا کارتن شده به سمت دستگاه شیرینک وجود دارد که سبب ایجاد بیشترین راندمان با حداقل نیروی کارگری می باشد و قیمت نوار نقاله سورتینگ را اقتصادی و ارزان می کند.

 دستگاه شستشوی خرما 

نوع کاربری دستگاه شستشوی مرکبات:
دستگاه شستشوی میوه و مرکبات و همچنین دستگاه شستشوی محصولات گلخانه ای مانند دستگاه شستشوی قارچ و فلفل دلمه ای به صورت دستگاه شستشوی تمام استیل و تک وان، می باشد. دستگاه شستشوی میوه با دارا بودن سیستم تولید حباب از کف و همچنین سیستم آب پاش دوشی جهت شستشوی تکمیلی مناسب برای شستشوی انواع مرکبات و محصولات باغی می باشد، همچنین دستگاه شستشو با دارا بودن نازل های پاشش آب، با قابلیت تنظیم فشار و جهت پاشش در نازل های شستشو، کاربری آن را بهینه نموده است و از مزایای این دستگاه جهت شستشوی بهتر می باشد. در دستگاه شستشوی تک مرحله ای نوار آب گیر در انتهای نوار شستشو تعبیه گردیده است و با استفاده از فن های پردور بدون آسیب رساندن به محصول مانند قارچ فرآیند آب گیری کامل می گردد هر چه میزان آب گیری بالاتر باشد به طول نوار آب گیر و تعداد فن های آن اضافه خواهد شد. نوار نقاله موجود در وان شستشو که جهت تخلیه وان، از میوه شسته شده کاربرد دارد به گونه ای طراحی شده است که قابلیت سری شدن وان های شستشوی اضافی و ایجاد سیستم های شستشوی سه وان برای میوه و پنج وان برای شستشوی سبزیجات وجود دارد.


مشخصات فنی دستگاه شستشوی تک وان استیل:

 

وزن وان کوچک  250 -300 کیلوگرم و وان بزرگ 450-500 کیلوگرم می باشد. راندمان بر اساس سفارش و بسته به نوع محصول

رنگ

تمام استیل

برق مصرفی

سه فاز 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک

مصرف برق

3-5 کیلووات

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

 الف- وان کوچک : طول2.4 ،عرض 0.8 ،ارتفاع 1.( ابعاد بر حسب متر می باشد).
 ب - وان بزرگ : طول 3 ،عرض 1.20 ،ارتفاع 1.( ابعاد بر حسب متر می باشد).


سایر مشخصات دستگاه شستشوی میوه و مرکبات :
 1-  نحوه عملکرد: میوه و یا صیفی جات در ابتدای وان شستشو ریخته می شود و با حالت غلیان ناشی از حباب ساز کف و همچنین پاشش آب توسط نازل های شستشو، محصول مانند : سیب ،پرتقال،لیمو،انواع مرکبات،قارچ،فلفل دلمه ای،گوجه فرنگی،خیار و سایر صیفی جات و محصولات گلخانه ای از این دست را شسته و در حین عبور از روی نوار نقاله تخلیه با پاشش دوشی آب ، محصول کاملا شسته شده آماده آب کشی و بقیه فرایند تولید و بسته بندی با ماشین آلات بسته بندی می باشد.
2- سیستم پمپاژ آب دارای خروجی های متعدد شیر دار می باشد و جهت و مقدار آب نازل شستشو قابل تنظیم است.
3 – دارای تابلو برق کامل و واتر پروف.
4- مزیت عملیاتی : بهینه سازی در مصرف آب در دستگاه به گونه ای می باشد که از این نظر این دستگاه را ممتاز ساخته است.

 نوار آب گیر خرما 

نوع کاربری نوار نقاله توری :
نوار نقاله توری بر اساس سفارش می تواند آهن یا استیل باشد . در مواردی مانند خط تولید برگرها در دستگاه سوخاری پاش ،نوار نقاله توری مش دار استیل استفاده می شود. و در بعضی خشک کن های تونلی و یا تنورهای نانوایی از نوار نقاله توری مش دار آهنی استفاده می شود. در مواردی که نیاز به تبادل هوا برای سرد کردن و یا گرم کردن مورد نظر باشد مانند تونل سرد کن و تونل خشک کردن از نوار نقاله توری با مش های مختلف استفاده می شود.


مشخصات فنی کانوایر توری:

وزن دستگاه

300-100 کیلوگرم ( بسته به نوع کاربری دارد)

 راندمان دستگاه

100- 1000 کیلوگرم در ساعت. ( بسته به نوع کاربری و نوع محصول دارد)

رنگ

الکترو استاتیک در صورت سفارش تمام استیل

برق مصرفی

3 فاز – 32 آمپر

سیستم عملکرد

الکترو مکانیک . و در مدل های دریچه دار ، دریچه های تخلیه پنوماتیکی می باشند

مصرف برق

1 – 3کیلو وات. ( بسته به طول مسیر و نوع جنس و وزن آن دارد)

قیمت

 

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

 

بسته به نوع کاربری دارد

سایر مشخصات کانوایر توری استیل:

1 - دارای موتور گیریبکس دور متغییر به همراه اینورتر می باشد.

ویژگی ها

کشور سازنده ایران

نشانی


بزرگراه دانشگاه صنعتی اصفهان, شهرک رسالت, دهنو, اصفهان, بخش مرکزی شهرستان اصفهان, شهرستان اصفهان, 8415683111, ایران

امتیاز

کیفیت اطلاعات
کمیت اطلاعات
نحوه پاسخگویی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 821
تعداد بازدید: 40681
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۳/۰۹/۱۹

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
متن عکس را داخل کادر وارد کنید