جرثقیل مونوریل

فروش
0.00 ( 0 )
31
31
32
32
30
30
1 2 3
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 02..........نمایش
واتساپ: +98
ارسال شده توسط
توان سازه کیان (6)
فعالیت اصلی: business
همراه: 02..........نمایش
وب سایت: kiancrane.co
تاریخ ارسال ۱۳۹۹/۰۶/۰۱

توضیحات آگهی

جرثقیل سقفی مونوریل Monorail cranes

جرثقیل  سقفی مونوریل یا آویز شباهت زیادی به جرثقیل های سقفی تک پل دارند با این تفاوت که به شکل مونو ریل و از سقف سالن آویزان می شوند و پل آنها از تیر آهن استاندارد در مسیر مستقیم یا قوس دار ( کرو دار )می باشد و عمدتا تا ظرفیت ۱۰ تن در طول یا عرض سالن  به صورت دستی یا برقی استفاده می گردد در جهت بالا و پایین توسط بالابر و در جهت طولی توسط ترولی به حرکت در می آیند.

وزن سازه و قیمت تمام شده در این جرثقیل ها در مقایسه یا سایر جرثقیلهای سقفی خیلی کمتر میباشد
جرثقیل سقفی مونوریل عمدتا در محدوده مشخصی از فضای اختصاص یافته در داخل سالن یا بیرون و در محوطه استفاده میشود و به دلیل ۴ کاره بودن محدودیت حرکت جانبی دارد و در صنایع سبک ، انبارهای کوچک و بر روی قطعات سنگین با قابلیت جابجایی در مسافت کم  بیشترین کاربرد را دارد .

در جرثقیل سقفی مونوریل یا آویز وظیفه هماهنگی و فرمان پذیری کلیه اجزای جرثقیل به واسطه تابلو برق و المانهای طراحی شده در آن  با فشاردادن دکمه ریموت کنترل یا کلید فرمان متصل به بالابر ۴ کاره انجام می گرد و همچنین تغذیه برق قدرت آن توسط کابل و ریل و قرقره مخصوص و یا شینه مسی تامین می گردد.
سازه تیر اصلی جرثقیل های سقفی  آویز مونوریل تولیدی شرکت مهندسی جرثقیل کیان ابتدا منطبق بر استانداردهای روز جهان با نرم افزارهای معتبر محاسبه و تحلیل نرم افزاری میگردند سپس با استفاده از بهترین متریال در فضای کارخانه شرکت مهندسی جرثقیل کیان تولید می شوند . فضای کارخانه شرکت مهندسی جرثقیل کیان مجهز به بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات و ابزار تخصصی جهت تولید جرثقیل با کیفیت و قیمت مطلوب در حداقل زمان می باشد . از این رو واحد کنترل کیفیت این شرکت مدام در خط تولید حضور داشته و کل پروسه تولید تا حمل و نصب جرثقیلها و بالابرهای مونوریل ۴ کاره آویز را رسد می نماید. کیفیت محصولات شرکت کیان که به عنوان تمایز مهم  این شرکت را ا زسایر رقبا جدا نموده تصادفی نیست و حاصل وجود این امکانات و بهره مندی و آموزش دائمی پرسنل شرکت مهندسی جرثقیل کیان و به روز بودن دانش و تکنولوژی تولیدات و فعالیت واحدد تحقیق و توسعه و تعاملات بین المللی با رقبای مطرح خارجی می باشد.

از عمده عوامل کلیدی و تاثیر گذار جهت انتخاب صحیح جرثقیل سقفی آویز مونوریل میتوان به عوامل ذیل اشاره نمود.
۱-مسافت طول محدوده عملکرد مور انتظار جرثقیل ۴ کاره مونوریل آویز
۲-تعدد جابجایی کالا در شاخص زمان از ۲۴ ساعت
۳-تعدد جابجایی کالا در شاخص ظرفیت بار از ظرفیت نامی در نظر گرفته شده
۴-شرایط محیطی به لحاظ رطوبت و دمای محل کارکرد
۵-سرعتهای مور نیاز جهت هر یک از ۴ جهات عملکردی جرثقیل جهت تحقق برنامه زمان بندی مورد انتظار از جرثقیل سقفی مونوریل
عوامل بالا از مهمترین شاخص ها جهت طراحی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی و ارائه برنامه  سرویس ونگهداری  جرثقیل آویز مونوریل می باشند.

 

ویژگی ها

کشور سازنده ایران

نشانی


کاظم آباد, امامزاده ابوطالب, بخش مرکزی شهرستان رباط کریم, شهرستان رباط کریم, 33577, ایران

امتیاز

کیفیت اطلاعات
کمیت اطلاعات
نحوه پاسخگویی

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2021
تعداد بازدید: 27486
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۳/۰۶/۱۱